Cenovo dostupný golfový kočík s úplným ľahom, nehrkajúcimi kolesami a spratný - do 150 eur

Zodpovedané
24. apr 2020

Ahoj,

Mam prosbu. Potrebovala by som poradiť cenovo dostupné golfové palice - nehrkajuce kolesá, úplný lah, spratné. Do 150eur? Ďakujem🙂

Ahoj,

za mňa lacný kvalitnejší golfový kočík do 150 eur je jednoznačne Koelstra Simba T4. Ak má byť nový, toto by bola moja voľba. Kvalita a cena mi prídu v naj pomere.

Koelstra Simba T4

Nemá síce 180-stupňový ľah, ale myslím si, že aj na spanie úplne postačí. Je dosť hblboký- Gesslein S1 je určite kvalitka. A odporučím aj Mamas&Papas Cruise.

Gesslein S1

Mamas&Papas Cruise

Varovala by som ťa ešte, že golfové kočíky tým, akú konštrukciu majú a že sú to kočíky s menšími kolesami, nebudú absolútne najtichšie, čo sa jazdy týka. Nečakaj u golfiek nič extrémne a budeš u Koelstry príjemne prekvapená.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli