Čo obsahuje dvojkombinácia Cybex Priam 3?

Zodpovedané
3. sep 2021

Ahoj,

vybrala som si dvojkombináciu kočíka Cybex Priam 3.

To znamená, že budem mať vaničku a športovú časť zvlášť a keď bábo vyrastie, tak ho vymením?

Pôjde mi autosedačka Cybex Cloud Z i-Size Plus nasadiť na kočík bez adaptérov?

Potrebujem ešte niečo dokúpiť na jej upevnenie?

Ďakujem

Ahoj,

väčšinou pri kombinácií 2v1 hovoríme o kúpe športovej časti a vaničky. Autosedačky Cybex sa na podvozok športovej časti Cybex Priam 3 pripevňuje pomocou adaptérov. Tie sú už súčasťou obsahu podvozku. Ak kočík ešte nemáš a neprídu ti v balení, tak bude potreba si ich doobjednať.

Je ťažké povedať, čo si si objednala, keďže tento typ kočíka si môžeš objednať a kombinovať ako len potrebuješ a to už od samostatného podvozku.

Cybex Priam 3

Tento typ kočíka väčšinou mamičky menia medzi 12. - 18. mesiacom. Záleží od veľkosti dieťaťa.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally