Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Cybex Eezy S-Twist al. Joie Versatrax/iný športiak s dlhou ložnou plochou v ľahu pre veľkého chlapca

Zodpovedané
13. aug 2020

Ahoj,

Chcem Ťa poprosiť o radu. Hľadám športový kočík pre malého, ktorý je už vo svojich 9 mesiacoch poriadny chlap, a tak sa neviem rozhodnúť pre nejaký ten športiak. Chcela by som taký, ktorý má po spustení do polohy ležmo troška väčšiu dĺžku.

Našla som na nete Cybex Eezy S-Twist alebo Joie Versatrax napríklad. Zaujíma ma tvoj názor. Alebo ak máš nejaký lepší typ, budem vďačná za radu.

Ďakujem a prajem krásny deň.

Ahoj!

Za mňa sú to dva fajn kočíky, každo trošku iný samozrejme. Cybex Eezy S-Twist+2 by som brala, ak je prioritou čo možno najskladnejší športový kočík - berúc do úvahy, že človek chce a potrebuje niečo otočné. Je to podarený model, a dokonca s pomerne dlhou ložnou plochou - aj keď samozrejme rátaj s tým, že keďže je strieška rovno nad opierkou (ako to u väčšiny otočných modelov aj bude), tak je samozrejme menej priestranný celkovo (oproti neotočným modelom).

Joie Versatrax je už väčší, s hrubšou/pevnejšou konštrukciou a väčšími kolesami s penou plnenými pneumatikami, ale stále dostatočne ľahký a relatívne kompaktný po zložení aj so sedadlom… a sedák je tiež dlhší. Za mňa tento bude vhodným výberom, ak trošku horšie terény a pevnejší kočík realisticky využiješ.

Ak by vyslovene dĺžka bola jedinou priritou a terén bude mestský, určite stojí za to kuk aj Armadillo Flip XT; a aj Cybex Mios na tom vôbec nie je zle. Rovnako aj modely od dizajnovo špecifickej značky Emmaljunga.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.