Cybex Priam 2018 alebo 2019?

Zodpovedané
27. máj 2019

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom Cybex Priam. Mám možnosť si kúpiť za výhodnú cenu celý set Koi 2018, avšak kamarátky ma presviedčajú, nech si kúpiť už radšej novú verziu 2019. Neviem, som na pochybách - práveže sa mi napríklad vanička 2018 páči oveľa viac. Môžete mi prosím poradiť? Má verzia 2019 o toľko viac vylepšení, že sa ju oplatí kúpiť?

Ďakujem.

Ahoj,

ak máš ponuku dobrej ceny na starší Priam a najmä limitku tak krásnu, ako je Koi, prečo nie? Priam bol vždy dobrý kočík, takže nevidím dôvod prečo nie.

Cybex Priam so sedadlom Lux Seat

Nový model Priamu roka 2019 je vylepšený, najmä čo sa vaničkovej časti týka (je priestrannejšia, extra odvetrávaná a celkovo funkčnejšia - ale nie každému dizajnovo vyhovuje. Rovnako aj poťahové materiály novšieho modelu sú také, neviem, umelejšie? Nie zlé, ale staršie sa mnohým páčili viac. Starší typ sedáku je tiež pevnejší v chrbtovej časti.

Cybex Priam 3

Oba typy majú svoje výhody aj nevýhody, ako to vždy je. Oba sú ale výbornými a funkčnými kočíkmi, takže ak ty si pocitovo skôr priklonená k staršej verzii, čo podporuje aj dobrá cenová ponuka, určite by som neváhala.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli