Cybex Priam alebo Britax Smile 3 - ktorý kombinovaný kočík na mestské kočíkovanie vybrať?

Zodpovedané
6. apr 2020

Dobry den,

chcela by som vas poprosim o radu. Co by ste si vybrali pre letne dietatko (jul/august) Cybex Priam alebo Britax Smile III - na mestske kocikovanie?

Dakujem

Ahoj,

ak hovoríme vyslovene o kočíkovaní v meste a nie nejakých náročných terénoch, tak šikovnejší mestskejší dizajn, ozaj štýlový look a kompaktnejšie skladanie modelu Cybex Priam za mňa nad Britax Smile III vyhrávajú.

Ja by som vzala Priam. Je ozaj nádherný, dostatočne priestranný a nebude to taká náročné ho nakladať do auta.

Cybex Priam 3

Britax Smile III

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli