Dajú sa k Joie Evalite Duo dokúpiť nafukovacie kolesá, prípadne aký iný dvojkočík do 500 eur?

Zodpovedané
9. máj 2019

Dobry den.

Prosim Vas, daju sa dokupit na Joie Evalite duo nafukovacie kolieska? Popripade mi viete poradit surodenecky kocik tak do 500€, ktory je vhodny pre novorodenca a 2r dieta? Dakujem

Ahoj,

k Joie Evalite Duo sa nedajú dokúpiť žiadne, teda ani nafukovacie kolesá. Je to kočík tak, ako je, teda najmä mestský, Jeho nevýhodou sú aj pomerne maličké sedáky.
Takže ďalším dôvodom prečo nie je aj fakt, že dvojročné dieťatko ti tam už bude trochu narvané. Výborným je však košík, príjemný dizajn (aj cena) a na dvojkočík nízka váha - no v tomto prípade potrebuješ, myslím si, čosi trochu iné. Ak ale presne tento typ, nafukovačky budú problém. Možno väčšie kolesá, napríklad u ABC Design Circle Tandem?

Joie Evalite Duo

Circle by ABC Design Tandem

Ak to musí byť za sebou a s nafukovačkami, v ponuke v tejto cene nájdeš asi len Bebetto 42, ktorý je však ozaj ťažký (skoro 20 kg).

Bebetto 42 2017

Ak ti nevadí mať deti vedľa seba, podľa mňa by ti vyhovel Baby Jogger City Mini Double - a to asi vo všetkom, okrem ceny. Relatívne skladný, priestranný, dá sa využiť od narodenia (aj s vaničkou, autoedačkou), all-terrain kolesá. No do 500 eur jedine asi z druhej ruky.

Lacnejšou možnosťou by možno, v tomto type, mohol byť Valco Snap Duo, no nemá už nafukovacie, ale len bežné penové kolesá.

Baby Jogger City Mini GT Double

Valco Baby Snap Duo

Zvážila by som aj single-to-double kočíky z bazáru - keďže staršie dieťatko ti skôr či neskôr začne viac chodiť ako sa voziť, budeš môcť potom kočík využiť v jednomiestnom nastavení. Sú ale pomerne drahé, preto asi tiež jedine z bazáriku, napríklad obľúbený Baby Jogger City Select (ten nakoniec aj zasa predáš).

Baby Jogger City Select

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli