Dajú sa na športový kočík Espiro Sonic Air dokúpiť ľahšie bezúdržbové kolesá?

Zodpovedané
25. júl 2019

Chcela by som sa opytat, ci je mozne kupit na kocik Espiro Sonic Air aj bezudrzbove kolieska - lebo s tymi nafukovacimi je dost tazky. A ak je to mozne aj poradit, kde ich kupim, popripade aj pouzivane.

Dakujem

Ahoj,

kolesá k Espiro Sonic a ani Espiro Sonic Air len tak samostatne v ponuke eshopov nenájdeš.

Čo by som ale odporúčala je - kontaktovať predajcov týchto modelov (v tvojom okolí, alebo prostredníctvom emailu) o možnosti doobjednať typ kolies, ktorý potrebuješ. Viem, že s nafukovacími by to malo ísť - preto teoretická možnosť doobjednania penových by mala byť tiež reálna.

Espiro Sonic 2016

Espiro Sonic Air

Druhou možnosťou by bolo to s nejakou majiteľkou základného skúsiť vymeniť - ale toto je na inzerát a dlhé lakte.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli