Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Do akej váhy dieťaťa môžem používať kočík Valco Snap 4 Sport?

Zodpovedané
5. sep 2021

Ahoj,

môj štvorročný syn má necelých 18 kg. Máme kočík Valco Snap 4 Sport a zo zdravotných dôvodov kočík ešte budeme potrebovať.

Ako dlho môžem tento kočík používať, aby sa nezlomil?

Je potrebné kúpiť iný kočík s vyššou nosnosťou?

Ďakujem

Ahoj,

výrobca pre tento model kočíka uvádza maximálne zaťaženie na jedno dieťa - 20 kg.

Podľa toho ako rýchlo ti syn priberá sama uvidíš, či už o chvíľu budeš potrebovať nový kočík.

Ak áno určite sa neváhaj ozvať opäť a pripomeň sa, že si to ty.

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Valco Baby Snap 4 Sport

Valco Baby Snap 4 Sport je ultraľahký štvorkolesový športiak s vysokou nosnosťou odvodený od základného Snapu. Model s prívlastkom Sport má oproti nemu terénnejšie nafukovacie kolesá, pre ktoré je o centimeter vyšší, 2x dlhší a o 1,4 kg ťažší. Názov Snap je odvodený od rýchleho spôsobu skladania sedadlom smerom dnu. Modely určené pre západný trh sa odisťujú pred skladaním tlačidlom, vďaka čomu kočík možno zložiť aj jednou rukou, tie naše je potrebné odistiť nadvihnutím páčky.

Neotočné sedadlo je potiahnuté textíliami s jednoduchou údržbou. K jeho základnej čiernej farbe vieš ladiť dokúpiteľné farebné striešky. V sivom prevedení a v prémiovej verzii Tailormade je však k strieške zladený aj poťah sedadla. Chrbtovú opierku možno nakloniť do ľahu dostatočného aj pre menšie bábätká. Od roku 2015 môžeš prispôsobiť aj polohu opierky nôh. Pre komfort novorodenca sú v ponuke aj adaptéry na autosedačku či plnohodnotná hlboká vanička. Namiesto vaničky môžeš tiež použiť vložnú tašku.

Snap 4 Sport vychádza aj v limitovaných edíciách. Za rok 2015 to boli farebné striešky s kockovaním po boku Biela šachovnica či čierna strieška s bielymi a sivými X a O, v roku 2016 mestská City, ružová Flowers či hnedé ulitky Conch. Od roku 2017 má kvietkovaný Eden a modrý pásikavý Fern k strieške zladené aj polstrovanie a poťah madla.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally