EasyGo Optimo Air alebo Bomimi Bastien Air? Ktorý kočík má lepšie odpruženie?

Zodpovedané
19. júl 2019

EasyGo Optimo Air alebo Bomimi Bastien Air ? Neviem sa rozhodnut.

Obe kociare splnaju podmienky, ktore mam (nafukovacie kolesa, otocny v oboch smeroch, skladanie jednou rukou). Ktorý z nich je lepsie odpruzeny?

Ahoj,

medzi EasyGo Optimo Air a Bomimi Bastien Air je jednoznačne odpruženejší práve Bomimi. Má aj robustnejšiu, odolnejšiu konštrukciu, takže ak hovoríme o nejakom terénnom používaní, určite je to vhodnejšia voľba. Napriek nafukovacím kolesám je totiž Optimo tvrdým, jednoznačne mestským kočíkom.

Sklamem ťa ale, skladanie jednou rukou neponúka ani jeden - budeš to musieť v oboch prípadoch zvládnuť dvoma.

EasyGo Optimo

Bomimi Bastien Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli