Existujú adaptéry ku kočíku Concord Camino na autosedačku Maxi Cosi Pebble Plus?

Zodpovedané
31. júl 2021

Ahoj,

kúpila som Concord Camino z druhej ruky. Potrebovala by som adaptéry, ktoré by mi umožnili pripojiť vajíčko Maxi Cosi Pebble Plus na konštrukciu. Originály sa nedajú už zohnať, nenašla som ich.

Existujú adaptéry, ktoré sú dostupné a pasovali by?

Ďakujem

Ahoj,

na prepojenie kočíka Concord Camino s autosedačkou Maxi Cosi Pebble Plus existujú dostupné adaptéry. Kočík je pokračovaním modelu Concord Wanderer od roku 2017. Nájdeš ich dostupné skôr na českých stránkach, na slovenskej stránke som ich našla iba na jednej.

Odkazy na dostupné adaptéry:
https://www.feedo.sk/concord-adapter-maxi-cosi-...
https://www.zbozi.cz/vyrobek/concord-connect-ad...
https://www.detske-kocarky.cz/adaptery-pro-auto...
https://www.nejlepsikocarky.cz/concord-adapter-...

Concord Camino

Concord Camino je novinkou roku 2017. Je pokračovaním modelu Concord Wanderer, ktorý prešiel redizajnom pravdepodobne kvôli povesti lámavej konštrukcie. Je to dobre ovládateľný kočík zvládajúci rôzne terény. Výrazná konštrukcia má zreteľnejšie kruhové spoje. Plastové časti sú po novom len čierne, farebnosť nájdeš len na častiach hliníkových. Kolesá sú zvýraznené bielymi kruhmi. Tie zadné sú odpružené elastomérmi. Otočné športové sedadlo môžeš polohovať až do ľahu pomocou pásu. Pre väčšiu bezpečnosť je možné päťbodové popruhy uzamknúť, takže dieťa ich nerozopne. V poťahu otočného madla nájdeš integrovaný tenký nánožník. Kratšiu striešku dopĺňa pripojiteľná slnečná clona vo výbave. Camino zložíš do kompaktného rozmeru, takže vojde aj do menších áut. V zloženom stave ho udrží manuálny zámok v páse na rúčke.

Concord Wanderer

Concord Wanderer je všestranný kočík do každého terénu. V roku 2013 nahradil obľúbený model Fusion, o rok neskôr získal cenu za dizajn iF. Výrazná hliníková konštrukcia je farebne zladená s poťahmi nadstávb. Vzadu je naviac odpružená elastomérmi. Otočné športové sedadlo môžeš polohovať až do ľahu pomocou pásu. Pre väčšiu bezpečnosť je možné päťbodové popruhy uzamknúť, takže dieťa ich nerozopne. V poťahu otočného madla nájdeš integrovaný tenký nánožník. Kratšiu striešku dopĺňa pripojiteľná slnečná clona vo výbave. Wanderer zložíš do kompaktného rozmeru, takže vojde aj do menších áut. V zloženom stave ho udrží manuálny zámok v páse na rúčke.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally