Fusak alebo nánožník na športový kočík Cybex Mios - aký?

Zodpovedané
6. sep 2019

Ahoj,

prosím ťa, mám kočík Cybex Mios a na zimu chcem kúpiť fusak alebo nánožník - ale nechcem originál, lebo malý mi nechce byť moc v kočíku. Má 14 mesiacov, chce behať. No neviem, aký fusak kúpiť o niečo lacnejšie - či do neho čosi pasuje (originál sa mi moc nepáči).

Chcela by som niečo s kožušinkou - a keď nie, tak aj nánožník by stačil miesto fusaku. A keď tak aký.

Ďakujem za radu

Ahoj,

začnem od konca. Na Cybex Mios by som ja osobne nánožník určite nedávala. Užšia vaničková časť plus špecifický tvar konštrukcie i sedáku = bude to vyzerať zvláštne, nesedieť pekne, odstávať alebo nedostatočne kryť. Takže za mňa nánožník nie.

Cybex Mios 2

Čo sa fusaku týka - ak nechceš originál, či už kvôli cene, hrúbke, alebo čomukoľvek inému - za mňa je odpoveďou Lodger Bunker.
Viem, chcela si kožušinku, ale tento fusak ti tam sadne aj kvôli otvorom na pásy, aj kvôli L-kovému sedu a aj jeho používanie, časté otváranie/zatváranie a pod. je fakt naj, čo tam môžeš mať. Ja osobne mám odskúšaný, takže viem, že sadne pekne (a asi do každého kočíka). Už sú okrem základnej flísovej rady, dostupné aj rôzne farebné variácie, šuštiak a pod. Je z čoho vyberať. A super je, že sú tak kvalitné a obľúbené, že ich je veľa aj na bazáriku - len pozor, aby si nekúpila pristarý model, kde ešte diery na pásy boli klasické diery (a nie 2x pozdĺžny otvor, čo majú tie novšie, a, ktorý je omnoho lepší).

Ak chceš iný, lacnejší no silou mocou kožušinkový, pozri možno Petite Chérie alebo Zopa Fluffy - dobrý tvar aj správne otvory na (prišité) pásy.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli