Fusak do hlbokej vaničky (mám Bugaboo Fox) + by mohol sadnúť aj do autosedačky

Zodpovedané
4. nov 2019

Ahoj,

potrebovala by som poradit nejaky kvalitny fusak do hlbokej vanicky (mam BGB Fox-a). Neviem sa zorientovat v takom mnozstve zimnych fusakov - a hlavne nie vsetky pasuju aj do hlbokej vanicky. Chcela by som, aby mal aj moznost stiahnutia okolo hlavicky. A uplne super by bolo, keby zaroven pasoval aj do autosedacky.

Dakujem 😊

Ahoj,

do Bugaboo Fox, ale aj iných vaničiek + vajíčok, by som kuk najprv na Lodger Mini Bunker. Sadne presne do vaničky, do vajíčka a aj krásny a teplučký (aj okolo hlavičky) je. A plusom je tiež super jednoduché zapínanie okolo pásov autosedačky - len obopneš, žiadne prevliekanie.

Bugaboo Fox

Z ďalších praktických modelov s jednoduchým prekladaním z a do vajíčka spomeniem aj Dooky vo veľkosti S, JJ Cole Bundle Me, Kaiser Hoody.

Väčší Lodger Bunker by sa, ak by si hľadala niečo čo najdlhšie využiteľné, dal použiť tiež - do vaničky, vajíčka (v prechodnom období sa dá v hlbokej časti a autosedačke využiť len menšia vnútorná vložka) - a neskôr aj do športovej časti. Je to fusak fakt na celé kočíkovacie obdobie.

Z lacnejších, obľúbených typov by som uviedla aj menšie fusačiky Pinkie (do 12 mes.), ktoré do vane i vajíčka dáš tiež. Len teda, prevliekanie tu už pri použití v autosedačke bude.

Bugaboo Fox

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli