Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Fusak do hlbokej vaničky (mám Bugaboo Fox) + by mohol sadnúť aj do autosedačky

Zodpovedané
4. nov 2019

Ahoj,

potrebovala by som poradit nejaky kvalitny fusak do hlbokej vanicky (mam BGB Fox-a). Neviem sa zorientovat v takom mnozstve zimnych fusakov - a hlavne nie vsetky pasuju aj do hlbokej vanicky. Chcela by som, aby mal aj moznost stiahnutia okolo hlavicky. A uplne super by bolo, keby zaroven pasoval aj do autosedacky.

Dakujem 😊

Ahoj!

Do Bugaboo Fox, ale pravdupovediac aj iných vaničiek + vajíčok, by som kuk najprv na Lodger Mini Bunker. Sadne presne do vaničky, do vajíčka, a aj krásny a teplučký (aj okolo hlavičky) je. A plusom je tiež superjednoduché zapínanie okolo pásov autosedačky - len obopneš, žiadne prevliekanie.

Z ďalších praktických modelov s jednoduchým prekladaním z a do vajíčka spomeniem aj Dooky vo veľkosti S, JJ Cole Bundle Me, Kaiser Hoody…

Väčší Lodger Bunker by sa, ak by si hľadala niečo čo najdlhšie využiteľné, dal použiť tiež - do vaničky, vajíčka (v prechodnom období sa dá v hlbokej časti a autosedačke využiť len menšia vnútorná vložka) - a neskôr aj do športovej časti. Je to fusak fakt na celé kočíkovacie obdobie.

Z lacnejších, obľúbených typov by som uviedla aj menšie fusačiky Pinkie (do 12 mes.), ktoré do vane i vajíčka dáš tiež - len teda, prevliekanie tu už pri použití v autosedačke bude.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.