G-Mini Grand kombinovaný kočík - čo hovoríš? Mesto i terén?

Zodpovedané
4. nov 2019

Ahoj,
prosim ta co hovoris na kocik G-mini Grand?? Bol by do terenu a mesta?

Ahoj,

G-mini Grand je fajn začiatočné riešenie kočíka od narodenia, ale kvôli menším predným kolesám jednoznačne mestské. Určite to nie je kočík do terénu.

G-Mini Grand

Ak hľadáš niečo takéto (lacnejšie, 2v1 sedák/vanička,), ale teda odpružené a s kolesami do terénu. Určite kuk na Kinderkraft Moov. Tam je to pruženie fakt cítiť, a aj predné kolesá sú veľké.

Kinderkraft Moov

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli