Gesslein FX4 Classic kombinovaný kočík - záhada kolies. Kde zohnať čierne s bielym pásikom?

Zodpovedané
26. jan 2021

Ahoj Eli,

verím, že práve ty mi ozrejmíš jednu vec. Konečne som rozhodnutá aj po tvojich odporúčaniach kúpiť Gesslein FX4 Classic. Avšak natrafila som na jeden detail. Chcela by som sa spýtať na jeden menší rozdiel v kolekcii Gesslein fx4 classic - pridávam obrázok, kde je rozdiel v kolesách. Chcem sa ťa spýtať, či náhodou nevieš, z ktorého roku bola kolekcia s tými čiernymi kolesami s tenkým bielym pásikom. Pýtala som sa v jednom obchode prostredníctvom emailu, ale povedali mi,že to je stará kolekcia a už sa nedá zohnať... avšak na obálke katalógu na rok 2021 je práve verzia s kolesami, ktoré sa mi páčia a ktoré by som preferovala - čierne s bielym pásikom, viď obrázok.

Prosím pomôž mi rozlúštiť túto mystery...🙂
Ďakujeeem

Ahoj,

Gesslein FX4 Classic som ja ešte s takýmito kolesami u nás pravdu povediac ešte nevidela.

Gesslein FX4 Classic

Netuším, prečo predajca tak reagoval. Nepríde mi, že sú staré a “už” sa nedajú zohnať. Naopak myslím si, že to je skôr vylepšenie na rok 2021 a najprv tipnem si, že doponúkajú zvyšné tie klasické, čo majú. A potom budú mať tieto nové (alebo AJ tieto nové).

Predajca ti ich asi ešte nevie ponúknuť, lebo ešte túto informáciu/alebo ponuku pre náš trh od výrobcu nemá. Mne sa tiež páčia, vyzerajú super, také vzdušnejšie, ale nejak by som nehádzala flintu do žita ani s tými staršími. Gesslein fakt dobre robil tie kolesá, takže nie je to tak, že by ti nejak unikali nové lepšie. Tie “staré” sú už lepšie tak alebo tak.

No, ostáva ti asi iba čakať, ak veľmi chceš práve tieto. Ešte by som na tvojom mieste napísala iným predajcom tejto značky, či nevedia niečo viac alebo nevedia, kedy budú dostupné… alebo to risknúť a napísať rovno výrobcovi cez stránku.

Fakt si ale myslím, že časom to bude bežnejšie, keďže ozaj sú zobrazené (za mňa prvý raz) v katalógu 2021.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli