Golfový kočík pre skoro dva a polročného syna. Renolux Iris - nebude hlučný? Príp. aký do 130e?

Zodpovedané
24. mar 2020

Ahoj.

Nemáte skúsenosti s golfovym kočíkom Renolux Iris? Potrebujeme kočík len na príležitostné vylety, syn má 2 roky a 4 mesiace. Nie sú tie kolesá také hlučná? Našla som ho za 95,- eur. Rozpočet max. 130,- eur.

Ďakujem

Ahoj,

aj keď sa mi ich kočíky páčia, na značku Renolux som počula skôr negatívnejšie recenzie - najmä čo sa hrkania, tvrdosti, hlučnosti kočíkov týka. Ako príležitostný kočík mi nepríde zlý, ale ak ho plánuješ pravidelne a vo väčšom využívať, neviem, či budeš spokojná.

Ja by som ti skôr odporučila, ak už teda golfky ako je Renolux Irisi skôr pozerať na Koelstra Simba T4. Je to lacnejší, no kvalitnejší model - a najmä aj priestorovo dostačujúci. Ja by som si z lacnejších golfových kočíkov vybrala ten (zoženieš okolo 139 eur).

Renolux Iris

Koelstra Simba T4

A ak by sme hovorili aj o kočíku športovom, teda so spojenou rukoväťou, odporučím z tých menších a dostupných CBX Etu Plus - je to ovládanie jednou rukou + dobrá chrbtová opierka.

CBX Etu Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli