Golfový kočík pre vyšších rodičov, s úplným ľahom a vyššou nosnosťou

Zodpovedané
4. dec 2019

Ahoj,
prosim porad mi dobry kvalitny golfovy kocik pre vyssich rodicov. Aby siel do uplneho lahu a mal vyssiu nosnost...
Dakujem
🙂

Ahoj,

vyšší kočík s kopou priestoru, vysokou nosnosťou a super ovládaním aj pre vysokých rodičov (nastaviteľné rúčky - za mňa je jednoznačnou prvou voľbou Maclaren Techno XLR.

Ideálne v novšej (2018+) verzii so spojenou rukoväťou (bude sa ti ovládať lepšie aj jednou rukou). Staršiu verziu mám aj ja u babky ako náhradný kočík a musím povedať, že lepší golfáč, čo sa ovládateľnosti a priestrannosti týka asi ani nenájdeš. Je to kvalita, minimálne čo sa gofláčov týka - lebo tie sú obvykle hrkálky, a skôr nižšie. Ale teda, jedná sa o drahší kočík.

Maclaren Techno XLR

Maclaren Techno XLR 2018

Pozrieť môžeš aj nižšiu líniu s menšími kolesami - Techno XT či Quest Arc so spojenou rúčkou, aj to sú výborné modely. A odporúčam kuk aj bazár, ak sa ti používaný kočík neprieči - sú to kvalitné golfky.

Maclaren Techno XT

Maclaren Quest Arc

Ak by si ale predsa len radšej niečo lacnejšie, tak Koelstra Simba T4 s nosnosťou 18 kg a priestorom dostatočným by bolo také jednoduchšie a cenovo nenáročnejšie riešenie s vyššími rukoväťami.

Koelstra Simba T4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli