Hľadám vajíčko alebo adaptéry k dvojkombinácii, ktorú sme dostali darom

Zodpovedané
20. máj 2019

Ahojte,

chcela by som sa opýtať, či mi s týmto neviete pomôcť. Hľadám na kočík, ktorý sme dostali, vajíčko, poprípade nejaké adaptéry, čo na neho sadnú. Bola som už v detských predajniach a nič nesadlo tak skúšam takto cez net - možno ste niekde niečo také videli. Za všetky info budem vďačná 🙂 Tie dve su reálne foto a ďalsie dve ilustračné - asi ako by malo vyzerať vajce, čo na neho sadne - lebo my máme len tú dvojkombináciu.

Ahoj,

napriek inému (zvláštnemu) označeniu nejakej licencovanej podznačky ide o kočík typu Belecoo Q3, označovaný aj ako Belecoo Luxury Stroller. Tento kočík najčastejšie dostať na portáloch ako aliexpress, alebo na rôznych typoch zľavových stránok. Nie je dostať v bežných detských a kočíkových predajniach. Preto ti nevedeli pomôcť a asi ťa nepoteším - autosedačku k nemu najpravdepodobnejšie nedostaneš. Tú je myslím dostať iba v prípade, že to tak niekto už zakúpil, a samostatné adaptéry či celú autosedačku (ktorej by som od takýchto lacných čínskych značiek až tak úplne, čo sa týka bezpečnosti, nedôverovala), asi už dodatočne nezoženieš.

Zvážila by som buď autosedačku, ktorú na neho nebudeš môcť nakliknúť (napríklad čo zostane vždy v aute), alebo zakúpiť, hoc i bazárový, iba podvozok iného kočíka + autosedačku, ktoré budeš vyslovene používať iba na cesty ako cestovný systém.

Belecoo Q3

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli