Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hlboký kočík Greentom - čo si myslíš o vaničke ku športiaku Greentom Upp, s ktorým som boal spokojná? Mesto + marcovčiatko

Zodpovedané
25. sep 2020

Pekný deň,

chcem sa spýtať, aký názor máte na kočík Greentom s hlbokou vaničkou. Pri synovi som mala športovú verziu s buggy sedákom. S kočíkom som bola spokojná.

Teraz čakáme bábätko koncom marca, takže ho budeme využívať hlavne jar/leto/jeseň. Uvažujem o dokúpení vaničky ktorú by som nasadila na podvozok, ktorý nám zostal z tej športovej časti po synovi. Neviem však či bude táto vanička vhodná pre novorodenca, keďže je to taká "skladačka".

Hľadám hlavne kočík s nie moc mohutnou vaničkou na leto a na mestské cesty.

Ďakujem za rady.

Ahoj!

Ak si bola s kočíkom spokojná tak, že uvažuješ o hlbokej vaničke, a pre tvoje mestské potreby vyhovoval, za mňa je to jednoznačne áno. Vanička, áno, je skladacia, textilná, a nie najhlbšia, ale zasa je úplne dostatočná pre novorodenca, najmä ak na tú skoršiu jar budeš mať dobrý fusak. Nevidím tam absolútne problém, najmä keďže sa nejedná o zimné bábätko. V zime už tak alebo onak, aj s iným kočíkom, budete v športiaku. Takže ja môžem odporučiť ostať pri kočíku, ktorý ti vyhovuje. Je dosť možné, že ten rám ešte využiješ na dočasné vozenie v protismere s Reversible sedadlom.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.