Je Adamex Reggio z tých vydarenejších poľských kočíkov?

Zodpovedané
18. feb 2019

Ahoj, aký je tvoj názor na Adamex Reggio? Je to vydarenejší poliak, alebo ani nie?
Ďakujem

Ahoj!

Adamex Reggio som si mala možnosť skúsiť na výstavisku. Čo sa mi páčilo je krajší, moderný dizajn, aj prevedenie látok je veľmi fajn. Dizajn okrúhlych tyčí konštrukcie, ako aj jazdné vlastnosti sú potešujúce. Rozmer vaničky je dostačujúci, ako aj komfort, ktorý prináša. Mne osobne prišla športová časť pomenšia - hlavne kratšia, aj čo sa opierky nôh týka. Takže ak ho plánuješ využívať aj ako športový, priprav sa, že si asi neskôr budeš kupovať aj druhý, ľahší a priestrannejší športiak.

A čo sa ľahšieho týka - rátaj aj, že je okrem menšej športovej časti bude časom dôvodom výmeny aj vyššia váha (14 kg), ktorá sa pri nakladaní a manipulácii môže stať otravou.

Adamex Reggio

Každopádne kočík to nie je najhorší, a to hlavne čo sa hlbokej časti týka. Jej vnútorný rozmer je však klasický - priemerný. Ak ho plánuješ používať aj s autosedačkou (do auta), odporúčam radšej dokúpiť známejšiu značku.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli