Je Cybex Mios plnohodnotný kočík od narodenia?

Zodpovedané
17. mar 2021

Dobrý deň,

veľmi sa mi páči kočík Cybex Mios a rada by som sa informovala, či odporúčate tento kočík ako plnohodnotný od narodenia. Bábätko sa nám narodí v septembri. To znamená, že ho s vaničkou budeme používať celú zimu a rada by som vedela váš názor na tento kočík v zimných mesiacoch.

Je vanička dostatočne priestranná na používanie v zime?

Ako zvládnu kolieska sneh?

Ďakujem

Dobrý deň,

v prípade kočíku Cybex Mios sa jedná o plnohodnotnú vaničku ktorá je dostatočne priestranná aj pre zimné bábätko. Dĺžka vaničky je 78 cm a šírka 32 cm.
Podvozok kočíka Mios je odpružený aj na prednej časti konštrukcie aj na zadnej.

Cybex Mios

Avšak kolieska sú menšie čo môže v prípade väčšieho snehu byť problém. Preto možno závisí v akej oblasti Slovenska bývate. Avšak základný terén by nemal byť pre tento kočík problém.

Kociky.sk