Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je hlboká vanička Britax Smile III kompatibilná so športovým kočíkom Britax B Motion 4 Plus?

Zodpovedané
30. aug 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom hlbokej vaničky.

Je hlboká vanička Britax Smile III kompatibilná so športovým kočíkom (podvozkom) Britax B Motion 4 Plus?

Ďakujem

Ahoj,

áno, vanička Britax Smile 3 je kompatibilná aj so športovým kočíkom Britax B-motion 4 plus.

Britax B-Motion 3

Britax B-Motion 3 je trojkolesový športový kočík s neotočným sedadlom. Vybrať si môžeš aj stabilnejšiu štvorkolesovú verziu B-Motion 4. B-Motion je ťažší než kočíky nižšej rady B-Agile, ale tiež priestrannejší a vhodný aj do zhoršeného terénu. Nafukovacie kolesá s odpružením prinášajú vyšší komfort aj v zhoršených podmienkach. Rúčku si môžeš otáčaním prispôsobiť. Skladanie je veľmi rýchle a vyžaduje len jednu ruku. Rovnako jednoručne vieš nastaviť aj výšku ramenných popruhov vďaka mechanizmu vzadu. Sedák je aj v sediacej polohe mierne naklonený. Napolohovať ho môžeš až do ľahu. Opierku nôh polohovať nemožno, prispôsobiť ju dokážeš len miernym vydutím. Dokúpení vložnej tašky, hlbokej korby či autosedačky z neho vytvoríš želanú kombináciu. V ponuke je však aj v predpripravenom sete.


Britax B-Motion 4 Plus

Britax B-Motion Plus je vyššou verziou štvorkolky Britax B-Motion 4. Všetky štyri pneumatiky sú plnené penou, takže im nehrozí defekt. Podobne ako Britax B-Agile 4 Plus, B-Motion Plus si môžeš prispôsobiť farebnými setmi striešky a poťahu na detské madlo. Strieška je dlhšia a po roztiahnutí plná, bez sieťky typickej pre nižšie modely. Sedák je priestrannejší s až metrovou ložnou plochou. Zvládne aj veľké dieťa, čomu napomáha aj jeho vyššia nosnosť. Aj v najvyššej polohe je sedenie mierne naklonené. Sklopiť ho môžeš až do ľahu. Pridanou funkciou je aj nastaviteľná opierka nôh. Dokúpení vložnej tašky, hlbokej korby či autosedačky z neho vytvoríš želanú kombináciu. V ponuke je však aj v predpripravenom sete.

Vanička je kompatibilná aj s týmito ostatnými modelmi: Britax B Agile 3, Britax B Agile 4, Britax B Agile 4 Plus, Britax B-Motios 3, Britax B-Motion 4, Britax B-Motion 4 Plus, Britax Smile 3, Britax B-Ready.

Britax B-Agile 3

Britax B-Agile 3 je prvým kočíkom z rady B-Agile. Je to ľahký trojkolesový kočík s jednoduchou manipuláciou. V ponuke je aj štvorkolesová verzia Britaxu B-Agile 4. Zvládneš ho veľmi rýchlo zložiť, postačí ti na to jedna ruka. Rovnako jednoručne vieš nastaviť aj výšku ramenných popruhov vďaka mechanizmu vzadu. Nižšie položená rúčka je vhodná skôr pre nižšie postavy. Sedák je aj v sediacej polohe mierne naklonený. Napolohovať ho môžeš až do ľahu. Opierku nôh polohovať nemožno, prispôsobiť ju dokážeš len miernym vypuknutím. Dokúpením vložnej tašky, hlbokej korby či autosedačky z neho vytvoríš želanú kombináciu. V ponuke je však aj v predpripravenom sete.

Najnovší model v Európe je len pokračovaním minuloročných modelov. Západný trh uviedol do predaja novší model s dlhšou, plnou strieškou, menej zaoblenými kolesami a vzdušnejším výpletom kolies.


Britax B-Agile 4

Britax B-Agile 4 je ľahký štvorkolesový kočík s jednoduchou manipuláciou. V ponuke je aj trojkolesová verzia [[britax-b-agile-3|Britaxu B-Agile 3]. Zvládneš ho veľmi rýchlo zložiť, postačí ti na to jedna ruka. Rovnako jednoručne vieš nastaviť aj výšku ramenných popruhov vďaka mechanizmu vzadu. Nižšie položená rúčka je vhodná skôr pre nižšie postavy. Sedák je aj v sediacej polohe mierne naklonený. Napolohovať ho môžeš až do ľahu. Opierku nôh polohovať nemožno, prispôsobiť ju dokážeš len miernym vypuknutím. Dokúpením vložnej tašky, hlbokej korby či autosedačky z neho vytvoríš želanú kombináciu. V ponuke je však aj v predpripravenom sete.

Najnovší model v Európe je len pokračovaním minuloročných modelov. Západný trh uviedol do predaja novší model s dlhšou, plnou strieškou, menej zaoblenými kolesami a vzdušnejším výpletom kolies.

Britax B-Agile 4 Plus

Britax B-Agile 4 Plus je vyššou verziou Britaxu B-Agile 4. Je to ľahká štvorkolka s jednoduchou manipuláciou. Skladanie je veľmi rýchle a vyžaduje len jednu ruku. Rovnako jednoručne nastavíš aj výšku ramenných popruhov vďaka mechanizmu vzadu. Pluskovú radu si môžeš personalizovať vymeniteľnými farebnými setmi striešky a poťahu detského madla. Strieška je dlhšia a po roztiahnutí plná, bez sieťky typickej pre nižšie modely. Sedák je aj v sediacej polohe mierne naklonený, napolohuješ ho až do ľahu. Pridanou funkciou je nastaviteľná opierka nôh. Dokúpení vložnej tašky, hlbokej korby či autosedačky z neho vytvoríš želanú kombináciu. V ponuke je však aj v predpripravenom sete.


Britax B-Motion 4

Britax B-Motion 4 je štvorkolesový športový kočík s neotočným sedadlom. Vybrať si môžeš aj v obratnejšiu trojkolesovú verziu B-Motion 3. B-Motion je ťažší než kočíky nižšej rady B-Agile, ale tiež priestrannejší a vhodný aj do zhoršeného terénu. Nafukovacie kolesá s odpružením prinášajú vyšší komfort aj v zhoršených podmienkach. Rúčku si môžeš otáčaním prispôsobiť. Skladanie je veľmi rýchle a vyžaduje len jednu ruku. Rovnako jednoručne vieš nastaviť aj výšku ramenných popruhov vďaka mechanizmu vzadu. Sedák je aj v sediacej polohe mierne naklonený. Napolohovať ho môžeš až do ľahu. Opierku nôh polohovať nemožno, prispôsobiť ju dokážeš len miernym vydutím. Dokúpení vložnej tašky, hlbokej korby či autosedačky z neho vytvoríš želanú kombináciu. V ponuke je však aj v predpripravenom sete.


Britax Smile 3

Britax Smile 3 je verzia obľúbeného Britax Smile 2, pokračovanie pôvodného Britax Smile, pre rok 2020. Tento full-size športový či kombinovaný kočík sa pochváli vynoveným, minimalistickým - čistejším a modernejším lookom s pridanými koženkovými detailmi. Športové sedadlo je po novom priestrannejšie, má viacero možných polôh vrátane ľahu, a samozrejmosťou sú aj nové farebné a materiálové variácie, často využívajúce neutrálne melange farby. Sedák je, rovnako ako jeho predchodca, vybavený aj predelom medzi nôžkami dieťaťa pre zvýšenie bezpečnosti. Predlžovacia UV strieška s nehlučným vetracím okienkom, ako aj nafukovacie kolesá odpružené vpredu i v strede konštrukcie sú ďalšími, už tradičným výhodami všestranného modelu Smile. Pridanou výhodou sú zjednodušené, pohodlné päťbodové bezpečnostné pásy, pamäťové vyklikávacie tlačidlá, ako aj zvýšená, 22kg nosnosť sedáku.

Smile 3 ostáva verný filozofii obrovského nákupného koša, ktorý má každej mamičke vyvolať úsmev na tvári - a ktorý dal tomuto modelu jeho meno. Nosnosť koša je 7 kg. 3M reflexné pásiky napomáhajú viditeľnosti aj v zhoršených svetelných podmienkach. Dokúpením nadstávb - hlbokej vaničky v zladených farbách, ako aj bezadaptérovo pripojiteľnej autosedačky Britax Römer (prípadne inej známej značky s príslušnými adaptérmi) môžeš zo športovej verzie vytvoriť plnohotnú kombináciu. Kočík sa prípadne dá zakúpiť v kombinačnom sete.


Britax B-Ready


Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally