Je kočík Cybex Eezy S+² vhodný aj na zimu?

Zodpovedané
20. okt 2021

Ahoj,

zvažujem kúpu kočíka Cybex Eezy S+².

Je tento kočík vhodný aj na zimu?

Počula som už aj názor, že je to iba letný kočík.

Ďakujem

Ahoj,

osobne si myslím, že Cybex Eezy S+² je vhodný aj do zimy. Aj keď nemá originálny nánožník, tak teplý zimný fusak, či deka v kombinácií s kvalitným univerzálnym nánožníkom (Petite&Mars, Pinkie) to vyrieši.

Cybex Eezy S+²

Myslím si, že tento názor vznikol pre skladnú a úzku konštrukciu. A tiež sieťovinový nákupný košík vytvára tento dojem.

Ja osobne momentálne tiež uvažujem nad kúpou, (aby som bola presná, keďže som ekologista a maniak do kočíkov, tak bazárového staršieho predchodcu 2020 S+) pre skladnosť v aute, a riešenie rýchlych presunov po meste, no tiež prechádzky miernym terénom.

Kolesá má Cybex Eezy S+² väčšie a v pohode zvládajú mačacie hlavy v meste, mierny terén, obrubníky, jamy. Odpruženie je fantastické na všetkých štyroch kolesách. A zaťaženie až 22 kg!

Cybex Eezy S+²

Pre použitie od narodenia môžeš využiť voliteľné hniezdo pre najmenšie bábätká - Cocoon S - v novej verzii je už takmer ako plnohodnotná hlboká vanička. Okrem Cocoon S vieš na konštrukciu nasadiť aj hlbokú vaničku Cot S, ako aj adaptéry na prípadnú autosedačku s úchytmi typu Cybex/Maxi-Cosi.

Takže moja rada je - choď do toho!

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally