Je kočík Espiro Only Way 2022 kvalitný a bezpečný?

Zodpovedané
5. aug 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Espiro Only Way 2022.

Aký je Tvoj názor na tento kočík?

Aké sú jeho plusy a mínusy?

Ďakujem

Ahoj,

Espiro Only WAY 2022 je dobrou voľbou. Jeho nafukovacie pneumatiky a odpruženie s tlmením nárazov sú skvelé na dedinu. Pozor však na menšie rozmery sedadla, ktoré môžu byť pre väčšie dieťa nedostatočné. Inak mu nemám čo vytknúť. Má pekný dizajn a kvalitné materiály. Je plne otočný a nosnosť sedadla má až 22 kg. Plusom je moskytiéra, ktorá je zabudovanú v strieške. Mínusom môže byť jeho nižšie položené madlo (90 - 100 cm), ktoré vyhovuje skôr nižším osobám.

Jeho skladanie nie je jednoručné. Musíš najskôr zložiť rukoväť obidvoma rukami. Potom predklopiť sedadlo dopredu. Potom potiahnuť za madlo na prenos smerom dohora a je zložený. Nie je to až také zlé na takýto typ kočíka. Navyše sa skladá sedadlom smerom dnu, takže nehrozí ušpinenie. A po zložení má celkom kompaktné rozmery. Ďalším plusom je skoro žiadny počet reklamácií u kočíkov značky Espiro. Pripájam link na video, kde si môžeš pozrieť jeho vlastnosti. Bol by pre Teba dobrou voľbou.

Podobným ale neotočným modelom je Espiro Wave. Sedadlo má väčšie ako to u neotočných modelov väčšinou býva. Navyše systém skladania je jednoduchší a jednoručný. Možno Ťa zaujme.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally