Je kombinovaný kočík Adamex Barletta vhodný na mesto i terén?

Zodpovedané
4. nov 2019

Co povies na Adamex Barletta - je vhodny aj do mesta, aj do terenu?

Ahoj,

Adamex Barletta je určite z tých lacnejších robustných modelov vhodný aj na nerovnosti a zhoršený terén. Je to daná veľkou konštrukciou, veľkými kolesami, odpružením. Celkovo je to však slabšie hodnotený kočík - začne buď vŕzgať, materiály slabšie, takisto aj športová časť. A čo sa týka mestského používania, za mňa skôr nie. Na užšie ulice, obchody, nakladanie do auta je to hebedo (cez 15 kg, a 60 cm široká konštrukcia). Ja by som si ho nevybrala.

Adamex Barletta

V tejto kategórii radšej Bebetto, alebo možno Kinderkraft Prime 2019 (len 12 kg). Ale teda stále rátaj s väčšími kočíkmi, čo zaberú dosť kufru.

Kinderkraft Prime 2019

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli