Je lepší kočík Britax Go Big2 alebo Britax B Motion 3 Plus?

Zodpovedané
25. sep 2021

Ahoj,

máme 9 mesačnú dcérku a chceme jej kúpiť lepší športový kočík. S tým, čo máme nie sme spokojní. Kočík chceme kúpiť z druhej ruky a nevieme sa rozhodnúť, do ktorého z týchto dvoch investovať.

Zvažujeme Britax Go Big2 a Britax B Motion 3 Plus.

Ktorý je lepší?

Ďakujem

Ahoj,

obidva modely značky Britax sú funkcionalitou a kvalitou porovnateľné.

Britax Go Big2 je o cca 2 kg ťažší a zložený zaberie viac miesta. Ponúka otočnú športovú časť a oveľa väčšiu celkovú ložnú plochu. A to o skoro 20 cm ako jeho trojkolesový kolega B-Motion 3 Plus a to je už teda niečo!

Pri prechádzkach aj horským terénom sa tiež nedajú zahanbiť. Osobne ak by som si mala vybrať ja tak volím Go. No keďže neviem tvoje parametre a terén, či skôr mesto to by bol B-Motion vhodnejší, ale pozor zase Britax B Motion 3 Plus stále ostane mierne naklonený, takže úplný ľah nečakaj. To by som ešte pri 9 mesačnej dcérke nevolila. Sama mám 8 mesačného syna takže, čo to o tom viem 😉.

Keď si tak teraz rozpisujem plusy a mínusy - tak odporúčam radšej Go, kvôli úplnému ľahu, veľkosti, stabilite, lepšie zvláda aj sneh. Aj keď jeho nákupná cena aj bazárového je o čosi vyššia ale za to dieťa má väčší komfort.

Britax Go Big2

Britax B-Motion 3 Plus

Držím palce pri výbere, dúfam že som pomohla pri finálnom rozhodovaní. Budem rada ak mi dáš súkromné info, čo ste nakoniec kúpili.

Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally