Je na Easywalker Harvey2 vhodnejší originál stupienok alebo Zopa Segboard?

Zodpovedané
10. aug 2022

Ahoj,

mám kočík Easywalker Harvey2.

Je lepší, resp. vhodnejší originál stupienok alebo Zopa Segboard?

Dá sa použiť aj v prípade, keď je nahodená vanička?

Ďakujem

Ahoj,

originál stupienok značky Easywalker kúpiš pod názvom Easyboard. Má iba jedno väčšie otočné koleso, ktoré mu napomáha príjemnejšej manipulácii. Mínusom je jeho nízka nosnosť 15 kg dieťaťa.

Ku kočíku Easywalker Harvey2 nemusíš kúpiť iba originálny stupienok, ale môžeš siahnuť aj po univerzálnom.

Ja mám osobné skúsenosti a väčšinou odporúčam skejt Zopa Segboard alebo Lascal Buggy Board, ktoré majú nastaviteľné "ramená" do rôznych uhlov a dĺžky. K obidvom môžeš dokúpiť aj sedátko (u Lascal len pri väčšom modeli maxi). Obidva majú väčšiu nosnosť až 20 kg.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally