Je rozdiel medzi Joie Chrome a Joie Chrome DLX?

Zodpovedané
10. dec 2018

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, aký je rozdiel medzi Joie Chrome a Joie Chrome DLX?

Ahoj,

áno, sú tam rozdiely, aj keď nie obrovské. Joie Chrome je pôvodný, základný model, ktorý spoznáš podľa tmavého základu s farebnými detailmi.

Joie Chrome

Od novšieho Chrome DLX modelu sa líši menšími, všetkými penovými kolesami, len minimálnym odpružením, o niečo kratšou strieškou a len základnou 15kg nosnosťou. Na type DLX nájdeš okrem nových, moderne neutrálnych melange farieb aj zadné penou plnené pneumatiky, ktoré spolu s viditeľnými pružinami pridávajú na mäkkosti a komforte jazdy. Oficiálne unesie až 17,5 kg dieťa, aj keď sa nezdá, že by sedák bol zväčšený.

Joie Chrome DLX

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli