Je súčasťou športového kočíka Hauck Uptown nánožník?

Zodpovedané
19. okt 2021

Ahoj,

hľadám športový kočík pre moju 11 mesačnú slečnu.

V úzkom výbere je aj Hauck Uptown, len nikde som nenašla, či je k tomu aj nánožník.

Viete mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

pozerala som všetkých predajcov a každý má ku kočíku nižšie uvedené základné príslušenstvo.

Vybavenie:

  • držiak na pohár/držiak na fľašku,
  • nastaviteľné, poťahom obtiahnuté madlo,
  • spodný košík,
  • vankúšik na rameno.

Takže mi z toho vychádza, že nánožník je potrebné dokúpiť.

Hauck Uptown Duo

Aby som ti mohla kompletne zodpovedať otázku a nenechať ťa v štichu, tak som prehľadala všetky dostupné fóra k tejto téme. Odpovede všade rovnaké - "Hauck nánožníky nepredáva!" Ale kto hľadá, ten nájde?! - dá sa k nemu dokúpiť Emitex nánožník 2v1, jeho cena je cca 12 eur.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kočikopédiu a môj login (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally