Joie Versatrax a autosedačka Cybex Cloud Q - bude sedieť?

Zodpovedané
5. nov 2019

Dobrý večer,

bude vajíčko Cybex Cloud Q pasovat na kočík Joie resp. má Joie adaptéry na Cybex? Obyčajný áno, ale aj na Cybex Cloud Q - alebo v tom nie je rozdiel?

Ďakujem

Ahoj,

na Joie Versatrax rovnako ako ostatné Joie kočíky sú adaptéry pre Joie autosedačky kopatibliné s Maxi-Cosi typom, pretože aj Joie majú koncovky typu Maxi-Cosi. A to znamená, že naklikneš aj Cybex, Kiddy, Recaro, Avionaut a ďalšie s rovnakými úchytmi.

Cybex Cloud Q má rovnaké adaptéry, ako aj ostatné Cybex vajíčka (nemá odlišné) - takže ho naklikneš aj na Joie adaptéry a aj na Versatrax.

V skratke - áno, bude ti sedieť 😉 Je dobré ho ale poprípade aj skúsiť, ak máš možnosť. Je to väčšie, ťažšie vajíčko a mohlo by zmeniť ťažisko kočíka.

Joie Versatrax

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli