Joie Versatrax - aké má naozaj kolesá?

Zodpovedané
7. sep 2020

Zdravím,

chcem sa opýtať na tento kočiarik... Chcela som ho objednať, ale zistila som, že predajca uvádza v popise, že má aj nafukovacie kolesá, a vzápätí nižšie píše, že sú vyplnené penou a nehrozí defekt. Moja otázka znie - aké sú tam vlastne kolesá? Myslela som, že sú gélové... s penovými kolesami nie som moc spokojná, a preto aj som chcela kočiar s gélovymi...

Ďakujem 😊

Ahoj,

Joie Versatrax má v ponuke iba jeden druh kolies. Dávajú ich často do kategórie nafukovacích, ale jedná sa o kolesá s reálnymi gumovými pneumatikami, ktoré sú ale vyplnené namiesto vzduchu penou. Vlastnosti teda majú podobné, ako tie nafukovacie, ale nehrozí im defekt a netreba ich dofukovať. Je to veľmi dobrá alternatíva nafučiek v prípade, že sa človek bojí defektov.

S klasickými EVA penovými kolesami tento typ nič nemá. Pena vnútri je iná plus jazdí na pneumatikách, ktoré sú gumové.

Joie Versatrax

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli