Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Júnova slečna - športový kočík od narodenia - aký do cca 400 eur?

Zodpovedané
4. feb 2020

Ďakujem za predchádzajúcu odpoveď ohľadom sportaka pre novorodenca. Doporučila si mi kočíky ako Joolz a Stoke, ktoré sú cenovo nad nás rozpočet. Sú na trhu aj iné značky, ktoré zabezpečia komfort od narodenia v cene cca do 200 - 400e? Nasla som značky ako EasyGo Virage Ecco 2019, Kindercraft Grande, Britax B-Agile, Joie Versatrax 2019 - ale nie som si istá, či aj tieto "lacnejšie" športiaky sú vhodné. Mali by byť kombinácia terénu, chodníkov, ale aj lesné cestičky.

Ďakujem za radu

Ahoj!

Z tvojich vymenovaných by som ja osobne riešila jedine Joie Versatrax. Ako jediný otočný model vo výbere ti vcyhovie najviac, lebo si myslím, že najmä v prvých mesiacoch viditeľnosť novorodeniatka skutočne oceníš. Neotočný model by bol pre mňa ok kompromisom iba vo výnimočnejších situáciách, napr. ultra obmedzených priestoroch, dvojčatách či súrodencov blízkych vekovo, čo treba oboch ešte voziť, atď. Versatrax je na svoju. cenu a váhovú kategóriu dobrý výber, ja osobne by som doň kľudne šla. Kratšia strieška je negatívum, čo si všimneš pomerne skoro, tak sa rovno vybav kvalitnou clonou/šiltom, plus hniezdom/Cocoonom (aj Cybex je super) - a všetko bude v poriadku.

A za mňa osobne stojí za to pozrieť aj bazár, ak by si chcela nejaký kvalitnejší model. Taký Baby Jogger City Versa napr., s vyrovnávacou vložkou, by bol fakt skvelý… Ďalšou možnosťou by mohol byť aj kombinovaný kočík typu 2v1 - do terénu niečo ako Kinderkraft Moov - ktorý neskôr vymeníš za neotočný, priestranný a cenovo nenáročný športiak.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli z Modrého Koníka