Kde kúpim predné koliesko na kočík Petite&Mars Move II Air?

Zodpovedané
8. aug 2022

Ahoj,

mám kúpený kočík Petite&Mars Move II Air. Bola som s ním celkom spokojná, ale stala sa mi na ňom taká dosť závažná závada. Pri prechádzke nerovným terénom sa nám nechtiac podarilo zlomiť predné koliesko. Zaujímavé je, že týmto terénom som chodila každý deň.

Kde zoženiem predné koliesko na tento model?

Hľadám po internete už druhý deň a stále nájdem len na model Street +.

Mám radšej zvážiť kúpu nového kočíka?

Ďakujem

Ahoj,

niekedy sa mi zdá, že pre Vás všetky zoženiem aj nemožné.

Môžeš napísať mail priamo sem na túto adresu. Je to dodávateľ dielov priamo pre značku Petite&Mars, teda je aj výrobcom: servis@ags92.com

Momentálne majú aj predné nafukovacie kolesá pre Tvoj kočík Petite&Mars Move II Air za fantastickú cenu - 1 ks za 10 eur.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally