Kde kúpiť kombinovaný kočík i-Candy Orange?

Zodpovedané
4. jún 2020

Dobrý deň,
poradíte mi prosím, kde kúpim kočík i-Candy Orange?

Ahoj,

iCandy Orange je britský model, ktorý u nás moc nie je zohnať. Neviem prečo, lebo mi príde kvalitný a funkčný, takže aj keď je to drahší kúsok. Myslím, že by si u nás získal istú skupinu mamičiek - aj mne osobne sa veľmi pozdáva.

iCandy Orange

Ako ho zohnať. No čo viem, možností je viacero, ani jedna nie je úplne 100% ideálna. Viaceré mamičky som videla za kočíkom normálne vycestovať, ísť do UK, kúpiť si ho, priniesť na Slovensko.
Druhou možnosťou je objednať cez niekoho, kto objednáva z UK. Aj na facebooku či tu na MK skús pozrieť skupiny, bývalo ich viacero, kde mamina žijúca v UK objednáva kočíky a zasiela sem.

No a treťou možnosťou je potom skúsiť nájsť nejakú UK stránku, ktorá zasiela aj do EÚ. napríklad pramworld by mal zasielať, za poplatok cca 20 GBP: https://www.pramworld.co.uk/brand/icandy/icandy...

Držím palce!

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli