Kde zohnať či prerobiť striešku na Cybex Iris M-Air?

Zodpovedané
11. mar 2019

Prosím, viete mi poradiť, kde by mi prerobili striesku na Cybex Iris, resp. vyrobili novú? Nepáči sa mi tam tá sieťka a plastové boky a mohla by byť aj dlhšia.
Vďaka za info.

Ahoj,

originál striešku iného tvaru či prevedenia len tak oficiálne nekúpiš.
Máš však niekoľko možností, a to:

  • Môžeš si striešku dať ušiť. Šije ich viacero mamičiek na modrykonik.sk (konkrétne na tvoj Cybex sa popýtaj v skupinke Kočíky CYBEX, alebo skús napísať maminke diana1978 alebo nellyuana, napríklad), facebook-u (pozri určite skupinku CYBEX m á n i e ❥, kde ti môžu maminy poradiť aj konkrétne maminy, čo pre nich šili), ako i Sashe (napríklad predajkyňa konvalinka).
  • Druhou možnosťou, ktorá je pomerne častá, je zameniť striešku Cybex za striešku z Bugaboo Donkey. Je ale potrebné si zakúpiť tiež úchyty a prúty pre Donkey + konkrétnu striešku podľa tvojho výberu (farieb, vzorov a edície je množstvo). Výhodou je zmenený look kočíka aj strieška, ktorá je o čosi (resp. o dosť) dlhšia.

Bugaboo Donkey

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli