Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde zoženiem kočík, ktorý bude obsahovať časti ako mal set Modular od Peg Pérega?

Zodpovedané
5. sep 2021

Ahoj,

po deťoch mi ostal športový kočík Peg Pérego s podvozkom Book Plus S. Chcela by som si dokúpiť hlbokú vaničku, vajíčko a prebaľovaciu tašku.

Je to možné?

Pozerala som, že sa vyrábal set Modular a ten obsahoval presne tieto časti. Teraz sa neviem dopátrať, že kde by som niečo také zohnala. Všade sa píše, že predaj sa skončil. Z druhej ruky nechcem.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

pokiaľ sa predaj skončil a z druhej ruky nechceš kúpiť, tak s tým veľa nenarobíš.

Ale máš ešte jednu možnosť. Skús osloviť Mall, majú tam takú funkciu Mám záujem aj pri niektorých ukončených produktoch a možno sa to podarí a dokážu ti ho zaobstarať.

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉

Peg-Pérego Book Plus

Peg-Pérego Book Plus je vyšším modelom rady Book s otočným sedadlom Pop Up. V ponuke je v móde Sportivo v športovej verzii bez príslušenstva, Completo v športovej verzii s nánožníkom, ale aj vo forme podvozku s voliteľnými nadstavbami: sedadlom, hlbokou vaničkou Navetta či autosedačkou Primo Viaggio. Zakúpiť ho môžeš aj v kombinácii jedného z modulárnych systémov Elite, Pop Up či XL.

Hliníková konštrukcia s tvarovanou rúčkou je odľahčená a vďaka odpruženým kolesám s dvanástim guličkovým ložiskami o 30 % menej náročná na tlačenie oproti porovnateľným kočíkom. Zložiť ju dokážeš aj jednou rukou spôsobom “na knihu”, podľa ktorého je kočík aj pomenovaný. Prednosťou je aj obrovský nákupný košík, ktorý sa dá vzadu sklopiť pre lepší prístup (easy load system).

Športové sedadlo môžeš polohovať až do ľahu vrátane opierky nôh. Kratšia strieška s úchytom na hračku sa dá predĺžiť ďalším dielom, ale tiež použiť vo forme štítu proti slnku. Staršie modely spred roka 2014 spoznáš podľa odlišného typu sedadla so strieškou s klasickým náhľadovým okienkom (nie sieťkou), ktoré bolo možné vertikálne zložiť.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally