Kinderkraft Grande LX - názor? Príp. aký dostupný športiak aj na spanie a nerovnosti?

Zodpovedané
24. jún 2020

Dobrý deň.

Chcela by som sa Vás opýtať na názor na športový kočík Kinderkraft Grande LX 2020. Hľadali sme cenovo dostupný kočík pre polročné dieťa, ktorý nám vydrží tak do roka a pol. Mal by prejsť menšie nerovnosti na ceste, ale chceme ho využiť aj na spanie. Pozerala som Petite&Mars Move a Kinderkraft Grande, kde sa mi viac páči dizajn (ako pri G-mini Move). Potom som ale našla Kinderkraft Grande LX, ktorý by mal mať podľa všetkého lepšie kolesá a tak predpokladám, že aj jazda by mala byť "mäkkšia" - pričom je len trochu drahší ako ostatné.

Obaja s mužom sme nižší, čiže výška kočíka fajn - a láka má aj plocha na ležanie (93 cm). Trošku má odrádza Poľska výroba. Máte skúsenosti s týmto kočíkom? Prípadne mi viete poradiť niečo podobne v cenovej kategórii?

Ďakujem

Ahoj,

Kinderkraft Grande LX - často označovaný ako aj verzia 2020 - v podstate len teraz to výrobca oficiálnejšie premenoval - je v tejto cenovej kategórii aktuálne jedna z najlepších vecí, čo si môžeš zadovážiť.
Rátaj s kompromismi - jasné, že najluxusnejší ani najodpruženejší športiak to nebude. Na druhú stranu, niečo prejde, a výškovo je super aj pre vyšších rodičov. Fakt by som, napriek lepším kolesám, očakávala skôr tvrdšiu jazdu - táto cenová, váhová ani skladnostná kategória ti vyslovene hladký prechod terénom proste dať nevie - ale bude to ok. Celkový pomer cena-výkon je naozaj fajn. Ale mne príde, že je to naopak skôr vyšší kočík, aspoň rukoväťou.

Kinderkraft Grande LX

Ak by si chcela niečo predsa len trochu terénnejšie, kuk na Lionelo Annet Tour. Je o niečo kratší na dĺžku ložnej plochy, ale aj väčšiemu dieťatku absolútne postačí a na zlé povrchy oceníš tie veľké kolesá (a tá XXXL strieška je tiež supiš).

Lionelo Annet Tour

Prípadnou možnosťou je aj Lionelo Bell, čo má striešku síce menšiu, ale nafukovacie kolesá a plochu cez 90 cm.

Lionelo Bell

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli