Kočík Maxi-Cosi Elea a hlboká vanička Britax

Zodpovedané
26. mar 2019

Ahoj,

mame doma kocik Maxi-Cosi Elea, vanicka na nom je relativne mala a my cakame dietatko v oktobri. Rozmyslala som ponechat konstrukciu kocika a nasadit na nu vanicku od Britax, avsak netusim, ci su tieto dva kociky kompatibilne, tak mi napadlo opytat sa na to tu v poradni. Dakujem za kazdu radu 🙂

Ahoj,

s použitím rôznych spílených adaptérov som už videla maminy pripájať rôzne vaničky na rôzne iné značky kočíkov, ale za mňa osobne to ja veľmi neodporúčam - či už z hľadiska praktickosti, ale aj bezpečnosti.

Okrem toho si veľmi neviem predstaviť, prečo by si to chcela, keď vanička Britax (ani na Britax B Agile M/Britax B-Motion 3, ani na Britax Affinity) ti nejak veľmi priestorovo nepomôže.
Okrem skladacej Foldable Carrycot (ktorá je dlhá dostatočne, len možno trochu užšia) k Elea dokážeš na adaptéry Maxi-Cosi pripojiť aj starší typ Dreami, ktorá je na šírku priestrannejšia. Zoženieš ju asi hlavne v bazári a poslúži ti takisto, ako by ti poslúžila nekompatibilná Britaxácka. Dostupná je tiež nová, väčšia Maxi-Cosi Oria.

Britax B-Agile M

Britax B-Motion 3

Britax Affinity

Maxi-Cosi Elea

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli