Kočík na horší terén - aký od Phil&Teds, prípadne Baby Jogger?

Zodpovedané
16. mar 2020

Eli prosim ta, cisto na horsi teren - nieco od Phil&Teds alebo Baby Jogger?

Ahoj,

značky Phil&Teds i Baby Jogger sú jednoznačne dobrým výberom a majú viaceré modely vhodné na zhoršený terén.

Je to tu potom najmä o vašich prioritách. Ja osobne by som skôr šla do najnovšieho City Elite 2 od Baby Jogger, prípadne možno Summit 3 ak robustnejší kočík nie je prekážkou - ak by som jednoducho potrebovala niečo šikovné na zlé povrchy.

Na druhú stranu Phil&Teds by ma lákal, ak by som zvažovala aj prídavné sedadlo, prípadne ak by mi šlo o neopozeraný kočík (P&T predsa len mamičky majú menej často). A ešte navrhnem do terénu prémiové Mountain Buggy kočíky, tie veľmi môžem tiež.

Baby Jogger City Elite 2

Baby Jogger Summit X3

Ak ale hovoríme o bežnom jazdení no s častými horšími povrchmi a nič ďalšie špeciálne okrem kvality a výdrže by som nevyžadovala, asi by som išla do overených šikovných BJ.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli