Kočík - praktický, minimalistický, ľahký, niečo ako Concord Wanderer

Zodpovedané
18. jún 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť. Máme dvoch synov, pri oboch sme používali Concord Wanderer 2017, sivý (mali sme trojkombináciu). Kočík nám vyhovoval, len športovà časť je už značne zničená, vyťahaná od slnka. Mali sme ho radi - bol ľahko skladateľný a športová časť sa dala dať do ľahu.

Budeme mať zrejme tretie bábo začiatkom roka 2020. Chceli by sme preňho nový kočík, praktickosťou podobný Concordu. Nemusí byť však trojkombinácia,vajíčko je ešte funkčné. Existujú aj také? Dizajn sa nám páči minimalistický, farby univerzálne. Cenovo nejak podobne ako Concord. Vedeli by ste mi poradiť?

Ďakujem a prajem pekný deň.

Ahoj,

v prvom rade, keď ste boli takí spokojní s Concord Wanderer, čo tak zvážiť novší, no funkčne takmer totožný Concord Camino? Samozrejme na neho môžete použiť aj staršie vajíčko Concord.

Concord Wanderer

Concord Camino

Ďalej by som navrhla Jané Muum, alebo ešte lepšie Jané Kendo - malý, no odolný a aj v teréne schopný kočík.

A Jané je sesterská značka Concordu, takže znova dokážeš na konštrukciu bezadaptérovo pripojiť aj autosedačku, ktorú máte.

Jané Muum V2

Jané Kendo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli