Kočík pre zimné dieťa, ľahko skladný do auta (časté cestovanie), dedinský aj mestský terén

Zodpovedané
4. aug 2020

Dobrý deň,

Čakáme prvé bábätko a mám dilemu s kočíkom. Prijali by sme niečo ľahko zloziteľné do auta, vhodnú časť aj na cestovanie (časté cestovanie), aby dieťatko bolo spokojné. A na dedinský aj mestský terén. Najmä, aj s hlbokou vaničkou, keďže sa narodí v decembri.

Ďakujem veľmi pekne.

Ahoj,

škoda, že neuvádzaš rozpočet, lebo je iné kupovať skôr dostupnejší model, či model bez omedzenia ceny. V takomto prípade by som ja každopádne, z tých lacnejších, riešila asi najmä modely ako Joie Versatrax alebo Espiro Only.

Joie Versatrax

Espiro Only 2020

Z drahších, ak nevadí korýtko by som určite pozerala na Baby Jogger City Premier. Tým, že sa skladá s preloženým sedadlom, je skladnejší než akýkoľvek veľkostne porovnateľný kočík.

Baby Jogger City Premier

A z nekorýtiek niečo ako Emmaljunga NXT60 F, kľudne aj bazárový.

Emmaljunga NXT60 Flat

Určite by som vo veľkom neriešila vaničku, pretože decembrové bábo bude celú zimu práve najmenšie možné, takže vojde aj do hoc i najmenšej vaničky bez problémov aj s fusakom. Zamerajte sa na športiak, ktorý by mal byť praktický a priestranný. S ním by sa vám malo jazdiť ako rodičom najlepšie. Tých pár mesiacov s vaničkou naozaj ubehne veľmi rýchlo.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli