Kočík vhodný do terénu - je trojkolka vhodný výber?

Zodpovedané
8. júl 2019

Dobrý deň,

hľadám kočík vhodný do terénu, na prechádzky po poľných cestičkách, prípadne pobyt na horách - je vhodný aj trojkolesový kočík? Ďakujem

Ahoj,

kočíky na šport a ťažký terén sú vo všeobecnosti robené vždy ako trojkolesové, preto je to určite veľmi vhodná voľba. Dôležité samozrejme je, aby si si v takom prípade vybrala kočík kvalitný, ideálne s kolesami väčšími - aj predným, ktoré v najhoršom teréne potom zaaretuješ. Čím kvalitnejší kočík vyberieš, tým lepšia a jednoduchšia manipulácia, vyváženie, ale aj pohodlie pre dieťa i rodiča.

Zbežne odporučím značky ako TFK, Thule, Mountain Buggy, Baby Jogger.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli