Kolieska na starší model kočíka - Cam MBX6. Dajú sa niekde zohnať?

Zodpovedané
5. máj 2020

Ahoj Eli,

u rodicov mame ako zalozny kocik Cam MBX6 a dosluhuju nam tam uz kolieska. Tym, ze je to uz starsi model, je problem ich zohnat. Skusali sme pisat aj priamo vyrobcovi, ale bohuzial uz nemaju nahradne diely. Vedela by si mi poradit, ci je ich mozne este niekde zohnat?

Dakujem

Ahoj,

nepoteším ťa, ale jedná sa o naozaj veľmi starý model a ak ti ani distribútor neviem poradiť - doobjednať, odporučiť iné, už jednoducho nebudú.

Ostáva možno iba prejsť bazárové ponuky, či niekto nejaký takýto kus nepredáva za lacno, alebo nerozpredáva na diely.

S najväčšou pravdepodobnosťou nebudeš už chcieť veľmi investovať plus sa bude jednať o používané kusy, a tak vlastne vieš, že ten tvoj už po mnoho rokoch služby asi aj doslúžil.

Cam MB X6

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli