Kombinácia Peg-Pérego Unico: kompatibilita nadstávb so staršími podvozkami (napr. Book)-chcem nejaký podvozok nechávať v aute

Zodpovedané
2. júl 2020

Eli ahoj.

Potrebujem ku kombinovanemu kociaru Peg Perego Unico 2. podvozok, ktory by som si nechavala v aute a dieta po schodoch niesla len vo vanicke. Otazka - je kompatibilny so starsimi PP podvozkami? Napr. Book z bazaru ked by som kupila? Alebo si ho dako zohnat od vyrobcu? Ci len komplet 2. novy kocik?

Dakujem pekne vopred za radu

Ahoj,

mohla si poslať detail upínania, lebo k PP Unico je málo videí a informácií od výrobcu (je to proste nižší model). Ale z toho, čo vidím a viem, nebude nadstavba kompatibilná s inými podvozkami. Upínanie vaničky/sedadla je spravené tak, že trčí, zatiaľ čo u Book-ov, aj tých 51tkových. Je to skôr ako keby diera kam sa nadstavce na konštrukcii zasúvajú.

Peg-Pérego Unico

Ja osobne by som odporučila kontaktovať predávajúcich tejto značky/modelu a spýtala sa ich na možnosť doobjednania podvozku ako náhradného dielu. Prípadne by som sa nakontaktovala rovno na výrobcu resp. ofic. distribútora (tel: 420-226-007712, e-mail: info@kenyo.cz)

Pravdu povediac, ja osobne by som situáciu riešila ešte inak. Kúpila by som si nejaký spratný, do ľahu polohovateľný športiak na celkovo dlhšie používanie a ten nechávala v aute. Niečo ako GB Qbit+ All-City. Využiješ v takejto úlohe prakticky až do konca kočíkovania. A keby si fakt že potrebovala, je k nemu aj najkompaktnejšia hlboká vanička na trhu, Cot To Go (a istí to aj kompatibilita s autosedačkami).

GB Qbit+ All-City

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli