Kombinovaný kočík Baby Merc Q9, do terénu aj do mesta - môže byť? Názor?

Zodpovedané
23. dec 2019

Ahoj,

prosim ta, co povies na Baby Merc Q9? Moze byt do terenu a aj do mesta? Nieco blizsie o nom poprosim.

Ahoj,

Baby Merc Q9 je veľmi jednoduchý kombinovaný model pre nenáročných rodičov. Ak neočakávaš veľa od detailov a celkového prevedenia (textílií), budeš s ním ok. Jazdne je fajn, aj keď - našlo sa aj pár kazových kúskov. Je to proste lacnejší, robustný, nie najľahší model (14 kg nie je málo), ale jazdí fajn a ak drží, zvláda aj terén. Do mesta a na prevážanie autom by som si ho ja osobne nezaobstarala, nie je veľmi skladný. Ale na dedinu a horší terén ok.

Na vytvorenie vlastného názoru ho odporúčam ísť pred kúpou pozrieť, aj keď na málo miestach ho mávajú vystavený. Tak len keby si mala možnosť. A pozri aj na naše Kočíkopédia-cke recenzie.

Baby Merc Q9

Ak hľadáš niečo také mesto-dedina, skús napríklad Concord Wanderer. Je to dobrý hybrid, dostatočne stabilný, ale pritom akceptovateľne skladný.

Concord Wanderer

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli