Kombinovaný kočík Bébécar Privé Premium Collection 2020 - názor, a kde zoženiem?

Zodpovedané
14. feb 2020

Ahoj,

natrafila som na na značku kočíkov Bébécar, ktorý sa mi veľmi pozdáva. Majú krásny dizajn, priestrannú vaničku, na pohľad kvalitné spracovanie.
Najviac sa mi zapáčil model z novej kolekcie Privé Premium 2020, na podvozku Via+, farba Rose Glitter. Najlepšia by bola trojkombinácia, no je to taká novinka, že k ponukám a cenníkom som sa ešte nedopracovala.

Mohla by si mi prosím, poskytnúť nejakú recenziu na tento kočík? Tvoj názor, príp. skúsenosti s predchádzajúcimi modelmi, kvalita spracovania, pomer cena-kvalita a pod.

Nejaký obchod, ktorý to bude mať na SR v ponuke?

Ďakujem!

Ahoj,

Bébécar je značka veľmi veľmi obľúbená v UK, kde si ju mamičky pomerne dosť pochvaľujú a považujú za prémiovú.

Za mňa osobne - tieto kočíky sú krásne detailne prepracované a majú veľa super nápadov a drobností, ktoré sa mi veľmi páčia - Via v tomto prevedení je extra nádherná. Nevýhodou však je, že sú fakt tvrdé, absolútne mestské. Odpruženie majú, ale je to tak mierne, že na akomkoľvek nerovnom povrchu budeš otrasy stále dosť cítiť. Tiež rátaj s tým, že sú to skôr nižšie kočíky. A priestorovo - je to taký priemer.

Bébécar Via

Celkovo, ja osobne, ak plánuješ skôr mestský život a nenáročné povrchy, je to naozaj krásny doplnok. Ak by si ale potrebovala niečo schopnejšie, za tú cenu sú aj iné značky v ponuke.

A čo sa SK ponuky týka - kočíky u nás, pokiaľ viem, nenájdeš. Budeš musieť objednávať, alebo ísť zohnať do zahraničia. Ak si ale o ňom presvedčená, stojí to za to - dnes sa už dá nejak objednať asi všetko (či, v najhoršom za tým vycestovať).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli