Kombinovaný kočík Britax Smile 3 - je vhodný aj do terénu, nerozhrká sa?

Zodpovedané
14. máj 2020

Ahoj ELI,

chcem sa ťa opýtať na názor na kočík Britax Smile III. Chceme, aby kočiarik bol vhodný aj do terénu. Boli sme si ho vyskúšať aj v predajni veľmi sa nám pozdával, lebo ABC Salsa 4 bola na mňa privysoká a Gesslein FX4 Classic takisto. Obávam sa však, či zvládne terén a nerozhrká sa.

Ďakujem

Ahoj,

Britax Smile III je za mňa veľmi fajn, príjemný kočík, ktorý zvládne aj nerovnosti. Do každodenného ťažkého terénu by som ho vyslovene nebrala, ale na bežné nerovnosti - hoc aj každodenné - to bude ok. Kvalita je dobrá a pri jeho zásadnom nepreťažovaní by sa nemal prečo rozhrkať.

Britax Smile III

Ja osobne by som pozrela aj na Go Big. To je, najmä so športovým sedadlom, nie vysoký kočík, a jazdne aj pevnosťou je na tom nesmierne dobre.

Britax Go Big2

A nižší a extrémne pevný model je aj Emmaljunga NXT60 F.

Emmaljunga NXT60 Flat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli