Kombinovaný kočík Jane Muum Koos - zvládne aj terén? Je nízky či vysoký (pre 155cm maminu)?

Zodpovedané
23. mar 2020

Pekný deň prajem,

chcela by som sa spýtať, či mi viete poradiť ohľadne tohoto kočíka - či zvládne aj horší terén a či je vysoký, alebo skôr nízky, pretože ja mám len 155 cm.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

Jané Muum V2 v kombinácii s vajíčkom - autosedačkou Koos je vo svojej cenovej kategórii dobrý kočík. Jednoduchý v tom najlepšom zmysle slova, šikovný, vydrží, poslúži. Nie je priestorovo najväčší, nie je ani najskladnejší a ani najľahší. Ale je na mestskú full-size kombináciu dostatočne priestranný aj skladný aj ľahký, aby celý pomer k výkonu vyšiel super.
A aj z pohľadu výšky bude ok - nie je nijak extrémne vysoký, takže vyhovie aj nižšej mamičke. Jediný problém vlastne vidím v tvojej požiadavke na horší terén - ono, je to mestský kočík. Áno, prejdete aj nerovné chodníky, aj občasnú trávu, ale vyslovene na ťažký terén a napríklad časté prechádzky lesom a poľom by som ho ja osobne nebrala. Na to treba väčší, ťažší, menej skladný ale viac na terén pripravený kombinovaný kočík.

Jané Muum V2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli