Kombinovaný kočík MamaKiddies - skúsenosti, názory?

Zodpovedané
26. aug 2020

Ahojte.
Chcem sa opytať, aká je vaša skúsenosť s kombinovaným kočíkom MamaKiddies?
Ďakujem 🙂

Ahoj!

Pri značke Mamakiddies budem pomerne stručná. Aj tak nepíšeš, ktorý konkrétne model máš na mysli.

Táto značka z môjho pohľadu zavádza - uvádza stále akcie, ale nie sú to vôbec akcie. Tie kočíky nie sú hodné viac než tie nízke sumy. Mnohé sú dokonca rovnaké dostať na aliexprese.

Okrem toho, kočíky sú lacno spravené, často som dostala recenzie o tom, ako sa okamžite rozhegali, drkotali, jazda bola príšerná, vŕzgali, alebo sa kde čo pokazilo. Nemôžem tieto kočíky odporučiť ani z dizajnového, ani z jazdného, ani z kvalitatívneho hľadiska. Po dopoužívaní je skoro nemožné sa ich zbaviť ak ich nedáš za úplne smiešnu sumu. A vajíčka od tejto značky prosím absolútne nie, nestojí to za to ohrozenie dieťatka v prípade nehody.

Za mňa radšej inú, aj keby lacnú značku, alebo bazárový no kvalitnejší kočík.

MamaKiddies Prestige

MamaKiddies Carbon Exclusive

MamaKiddies Grand

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli