Kombinovaný kočík na náročný dedinský terén, no skladný

13. mar 2019
Ahoj,

my bývame na dedine v kopci ide sa k nám cez zlý terén - žiadna ukážková cesta. Preto by som nechcela kočík s kolieskami, čo točia kade tade, a ak môžeš, odporuč mi zároveň aj taký, čo je skladateľný do auta, ktoré nemáme veľké. Kočík 3 a viackombinovaný pre novorodenca a využitie aj keď bude staršie.

Ďakujem
Ahoj!

Nie som si istá, či ‘kolies,a, čo sa točia kade tade’ myslíš celkovo otočné, alebo len menšie - neovládateľné na teréne. Každopádne ti poradím modely, ktoré by som i vybrala do zlého terénu ja - otočné kolesá môžeš vždy zaretovať - neboj, malé a neovládateľné nebudem spomínať.

Jednou zo super volieb, no už málokde dostupná (pozri keď tak českú stránku Baby Dream, alebo bazárovú ponuku) by bol Baby Jogger City Versa. Britax Go Big je úplne skvelý, no ťažší a menej skladný - toto by som, ak potrebuješ naozaj terénny kočík, riešila jednoducho odnímaním kolies pri každom nakladaní. Emmaljunga Viking je po sňatí kolies tiež super spoločníkom práve na potreby, ako máš aj ty. Ešte skladnejím a modernejším modelom od tejto značky je Emmaljunga NXT90 F, pre teba ideálne s Outdoor kolesami.

Jané Crosswalk je ťažší, no relatívne skladný a terén prejdete určite, so zaaretovanými i nezaaretovabými kolesami. Vďaka väčším a odrpuženým kolesám by som zo skladnejších modelov spomenula aj Easywalker Mosey+.

Z “klasických” kočíkov, teda tých s veľkými neotočnými kolesami, je jednoznačným výberom Navington Corvet, ktorý snáď ako jediný poúka možnosť sklopiť kolesá pri skladaní viac, a preto nie je tak neskladný, ako iné modely tejto kategórie.

Ak by som ale dávala prioritu skladnosti, mojím výberom by bol Jané Kendo, ktorý je veľkostne skôr mestským, ale jeho kolesá čo to dajú - skutočne praktický hybrid vhodný aj pre cestovanie autom, aj pre náročnejšie podmienky.
Polož anonymnú otázku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli