Kombinovaný kočík Noordi Fjordi - aké sú negatíva?

Zodpovedané
10. apr 2019

Natrafili sme v obchode na kočík značky Noordi - celkom sa nám zapáčil, nikde som však nenašla žiadne recenzcie. Mali ste už možnosť vidieť a vyskúšať ho? Páči sa nám, že je veľký, odpružený, strieška sa otvára jednou rukou... Neviem, ak je na ňom niečo, na čo by ste nás upozornili, rada by som vedela.

Poprosím o váš názor. Ďakujem

Ahoj,

Noordi Fjordi pochádza z Litvy, kde je aj vyrábaný. Kvalitou a vlastnosťami sa veľmi blíži kočíkom poľským - čo trochu prezrádza aj dizajn. Mne na značke imponuje, že sa nebojí farieb a ani zvýšených okrajov, predĺžených striešok a polstrovania. Takže ich kočíky sú fajn aj do terénu, do chladného počasia/na zimu a tak podobne. Aj vanička a sedadlo sú rozumne priestranné, do dvoch - dva a pol roka v nich vydržíte.

Noordi Fjordi 2016

Medzi negatíva by som zaradila kvalitu prevedenia - niekoľko mamičiek som videla sťažovať sa na nejakú drobnosť či väčšiu vec, ktorá sa im pokazila. Takže by som možno bola pripravená na nejaký menší zádrhel, nech ťa úplne nevyvedie z miery. Preto si tiež myslím, že možno cena tohto modelu by mohla byť o čosi nižšia. V tejto cenovej kategórii zoženieš aj podstatne kvalitnejšie kočíky.

Rátaj tiež s neskladnosťou tohto typu kočíka, a tiež manipuláciu v stiesnených priestoroch sťažujúce neotočné kolieska. Na dedinu a pod. by to však až tak nevadilo. Fjordi je tiež aktuálny v novšej Fjordi II edícii, ktorá manipuláciu vďaka otočným kolieskam rieši. Ťažší a menej skladný po zložení však ostáva.

Noordi Fjordi

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli